ביטוח סיעודי

רוב אזרחי ישראל משלמים במשך שנים דמי ביטוח סיעודי כדי להבטיח לעצמם עתיד בטוח. רבים מהם שהופכים לסיעודיים, נתקלים בקושי במימוש זכותם לקבל קצבת סיעוד מחברת הביטוח

קצבת סיעוד יכולה להגיע לכמה אלפי שקלים מדי חודש!

חברתינו מתמחה ועוסקת שנים רבות בתחום מומוש זכויות בביטוח סיעודי.

מצב סיעודי הוא מצב שכיח.
מצב סיעודי אינו דבר נדיר. כל אחד מאיתנו עלול להיקלע אליו בשלב מסוים בחיים, אם כתוצאה מתאונה או מחלה, ולהיות מוגדר כאדם סיעודי לתקופה קצרה החל מכמה חודשים בודדים או להפוך לסיעודי כחלק מתהליך ההזדקנות.

במדינת ישראל חיים אנשים רבים המוגדרים כסיעודיים. כתוצאה מהרפואה המתקדמת והעלייה בתוחלת החיים, גדלים הסיכויים של כל אדם, בריא או חולה, להפוך לסיעודי. המעבר מאדם עצמאי ומתפקד לאדם סיעודי שתלוי בזולת ונזקק לסיוע של מטפלת סיעודית, אינו פשוט. הדבר כרוך בקשיים נפשיים, פיזיים וכלכליים המשפיעים על האדם, בני משפחתו וסביבתו.

עפ"י חוק סיעוד, אזרח ישראלי שהוגדר כסיעודי זכאי לקבל תמיכה בדרכים שונות כגון קבלת קצבת סיעוד חודשית מביטוח לאומי, אשפוז במוסד רפואי או סיוע פרטי בבית. עם זאת, הסיוע הממשלתי במקרי סיעוד מצומצם מאוד, והנטל העיקרי נופל על המשפחה. כדי לטפל באדם סיעודי נדרשות הוצאות כספיות.

אנשים רבים דואגים לעשות ביטוח סיעודי פרטי דרך קופות החולים או ישירות דרך חברת ביטוח, כדי שאם יהפכו לסיעודיים תהיה להם קצבה חודשית מובטחת. אך למרות ששילמו מדי חודש דמי ביטוח ודווקה עכשיו שהם חלשים וזקוקים לעזרה נתקעים לקשים ביורקרטים רבים, סחבת, אין סוף מכתבים ובקשות מחברות ביטח שמנסות בכל דרך למנוע מהבן אדם לקבל את המגיע לו.

כדאי ומומלץ לפנות אלינו ולקבל הדרכה אישית וצמודה וליווי לאורך כל הדרך. אתם תתפלו בעצמכם או בקרובים שלכם, ואנחנו נלחם עבורכם על הזכויות שלכם! איתנו אתם תקבלו את המקסימום המגיע לכם!

סוגי ביטוח סיעוד
ישנן כיום כמה אפשרויות של ביטוח סיעוד:

1. פוליסות סיעוד דרך קופות החולים – קופות החולים, באמצעות חברות הביטוח איתן הן מתקשרות, מציעות לחבריהן ביטוח סיעודי, לרוב במסגרת של הביטוחים המשלימים.
2. פוליסות פרטיות הנרכשות מחברות הביטוח השונות.
3. פוליסות קולקטיביות שוועדי עובדים או קבוצות אחרות רכשו עבור חבריהם, וכתוצאה מכך אנשים הצטרפו לביטוח זה במסגרת שייכותם לקבוצה כלשהי או למקום עבודה כלשהו.
4. תוספת סיעוד בקרנות הפנסיה – בחלק מקרנות הפנסיה נכלל סעיף, שעל פיו אדם שהפך לסיעודי, זכאי לתוספת לפנסיה שלו.

הקושי לדעת:
אנשים רבים (ואולי גם אתם) אינם יודעים כלל אם יש להם ביטוח סיעודי. גם מי שיודע בוודאות שיש לו ביטוח סיעודי, לא בהכרח יודע איזה ביטוח זה, האם הוא מספק הגנה מלאה או חלקית, ובאיזה תנאים ניתן לממש אותו. חלק גדול מאנשים חושבים שזה רק לאנשים מבוגרים מרוטקים למיטה, וטועים! יש לא מעט אנשים שבעזרתיינו קיבלו קצבה סיעודית בכל קבוצת גיל, גם בגילאים 20-30.

המסקנה המתבקשת – הליך הגשת תביעת ביטוח סיעודי עלול להיות מטיש וכרוך בבירוקרטיה, סרבול, ולעיתים גם בדחייה. יכול להיות ששילמתם לאורך שנים תשלומים עבור ביטוח סיעודי, חודש בחודשו, ואז ברגע האמת כשתתבעו את זכויותיכם תיתקלו בסירוב ודחייה מצד חברת הביטוח. חברות הביטוח יודעות בדיוק היכן המבוטח יכול "ליפול" וביכולתן להציג סיבות שונות לדחיית התביעה.
הגשה לא נכונה של התביעה עלולה לקחת לכם הרבה זמן, הרבה כאב ראש, הרבה התעסקות בבורוקרטיה ולבסוף להדחות ע"י חברת ביטוח או במקרא הטוב להוריד לכם את הקצבע בעשרות אלפי שקלים.
כדי לקבל את המקסימום שמגיעה לכם אתם צריכים ליווי צמוד ומקצועי.
אנחנו נבדוק את כל התיק הביטוחי שלכם ונלווה אותכם בליווי אישי וצמוד לאורך כל הדרך עד לקבלת את מלוא הזכויות המגיעות לכם!

אנחנו כאן כדי לסיע במימוש זכויות רפואיות בתחום סיעוד
לא מעט אנשים שרכשו פוליסת ביטוח סיעוד, אינם מבינים מה הזכויות המגיעות להם או כיצד ניתן לממשן בצורה המיטבית. עם ידע מקצועי והכנה מתאימה זה אפשרי – ניתן לממש את המקסימום הזכויות הרפואיות מול חברות הביטוח הסיעודי.

אנו בחברת מקסימום – מימוש זכויות, בעלי ידע וניסיון רב שנים בכל הקשור לסיוע במימוש זכויות רפואיות בכלל ובתחום הסיעוד בפרט.

נשמח לעמוד לרשותך ולסייע לך או לבן משפחתך בנושא סיעוד. כל שצריך לעשות הוא למלא טופס יצירת קשר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.

צור קשר

    צור קשר