פנסיה וגמל

לא יודע איפה הפנסיה שלך?
לא מצליח למשוך פיצוים? אין לך זמן להתעסק בניירת? אנחנו כאן כדי לסייע!

עובדים רבים במשק כלל לא יודעים להיכן המעסיק מפקיד להם את כספי הפנסיה וכמה כסף הם חסכו. לעיתים מעבר ממקום עבודה אחד לשני, שוכחים להעביר את הכסף שנצבר אצל המעסיק האחרון, המעסיק הבא פותח לעובד קופה חדשה והרצף נפסק. לעיתים מקום עבודה נוכחי מחליף סוכן ביטוח שפותח לעובד קופה חדשה ועוד… כך נוצרו עשרות מיליארדי שקלים ששוכבים בקופות ואנשים לא יודעים על קיומם, כספים אלו נקראים "כספים אבודים".

חלק גדול מהכספים האבודים הם כאלו שהחוסכים אינם יודעים על קיומם, משום שעזבו מקום עבודה ולא ידעו או שכחו שהיה להם חיסכון פנסיוני חלק אחר מהכספים שייכים ליורשים שיקיריהם השאירו להם ירושה, אך זו לא מומשה.


חשוב לציין שהחלטת משיכת כספי הפנסיה או הפיצויים היא החלטה חשובה שיש לה הרבה היבטים, לכן אנו ממליצים להתייעץ עם סוכן ביטוח מוסמך לפני קבלת כל החלטה.

 

מהם כספי פיצוים?

פיצויים המשולמים לעובד עם פיטוריו, מהווים פיצוי על אובדן מקור פרנסתו. לעיתים פיצויי הפיטורים הם חלק ממענק פרישה, הכולל תשלומים נוספים לרגל הפסקת העבודה.

לא מצליח למשוך את הכסף שלך?

אחת הבעיות הקשות באיתור כספים וחשבון רדום היא במשיכת הכספים. יש למלא סדרה ארוכה של טפסים , בחלק מהמקרים נדרש צו ירושה (לא תמיד) וחברות ביטוח לא ממש עוזרות לבעלי כסף אבוד למשוך אותו לחשבון הבנק שלהם. במקרה כזה אנחנו יכולים לסייע לכם במילוי טפסים, בהנגשת תהליך משיכת כספים אבודים מחברת ביטוח ולחסך לכם הרבה זמן והרבה כאב ראש.

אנחנו כאן כדי לסייע לכם!

צור קשר

    צור קשר